VaiRAD Panel Radyatör

Panel radyatörler ev, iş yeri gibi bir çok alanda ısınma ihtiyacı için kullanılır. Kombi veya merkezi ısıtma sistemleri ile çalışan VaiRAD radyatörler ihtiyaca göre çeşitli özelliklerde üretilmektedir. Panel radyatörlerde kombi gibi seçimi gibi dikkatlice yapılmalıdır. Günümüzde ucuz maliyetler ile üretilen kalitesiz, dayanıksız panel radyatörlerin iyi bir ısınma sağlayamadığı gibi daha sonraki yıllarda ciddi ölçüde problemler çıkarttığını göz önüne almalıyız. Kalitesiz sac ve uygun olmayan malzemeler ile yapılan radyatörlerin doğurduğu en büyük sıkıntıların başında yüksek doğal gaz faturası ve buna rağmen iyi bir ısınma sağlanamaz.

Şimdi sizlere Vairad radyatör özelliklerinden bahsedeceğim. VaiRAD Panel radyatör 25 mm kalınlık sayesinde ısı gücünü artırır. Ayrıca yüksek konvektör boyları ile ısıl gücünü en üst düzeyde tutar. VaiRAD radyatörler vaillant güvencesi ile üretiminde korozyona en dayanıklı madde olan çinkodan elde edilen çinko fosfat kaplama ile korozyona karşı uzun yıllar dayanıklılık gösterir ve paslanmayı çürümeyi önlemiş olur. Isıl gücü olarak 2.688 Watt /m olan radyatörler giriş ve döşüş arasındaki ısıl farkı 20 °C olarak TS4310’a göre üretilmiştir.

viarad radyatör

Vairad panel radyatör tercih etmenizdeki en büyük etkenlerden birisi kesinlikle ısıtma sisteminin ürettiği ısıyı tam performans ile ortama sağlayacak olmasıdır. Çok iyi bir kombi veyahut ısıtma sisteminiz olsa dahi eğer kötü bir radyatör kullanıyor iseniz bu durumda konforlu bir ısınma sağlayamazsınız.  Yeni alacağınız evde bu gibi önemli etkenleri bilerek, bilinç olamalı ve kullanılan malzemelerin kalitesine, markasına bakarak doğru bir seçim yapmak gerekir. Biz vaillant servisi firma olarak müşterilerimize bu denli önemli konularda bilinçlenmesini sağlıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir