Vaillant Klimalar Ve Özellikleri

Vaillant Dünya genelinde en iyi klima markaları arasında gösteriliyor. 4 farklı modelde Türkiye de satışa sunduğu klima çeşitleri ve özelliklerinden kısaca bahsetmeden önce neden vaillant klima tercihi yapmalısınız? Bu konuda bazı bilgiler vereceğim. Özellikle beyaz eşya, elektronik eşyalarda bir ürün alınmadan önce çeşitli faktörlere bakmalıyız. Bunlardan birisi ürün markası kendisini ispatlamış kurumsallaşmış olmalıdır. İkinci bir husus ise kesinlikle bulunduğunuz bölgede servis ağı olup olmadığı ve yedek parça üretiminde ve temininde sıkıntı yaratmayacak klima tercih edilmelidir.

klima

Mono Inverter Split

Vaillant mono ınverter klimalarda bir iç ünite ve dış üniteden oluşan %30 üzerine enerji tasarrufu sağlayanmono  inverter plus klimalar, 3D  inverter teknolojisi sayesinde yüksek performanslı ve R 410 A soğutucu akışı çok az enerji tüketimi ile sessiz çalışma prensibi ile mükemmel düzeydeki filtreleme sistemi göze batan en büyük özelli
ğidir.  Vaillant klima da konforun en üst sınıflarından bir üründür.

klimalar

Mono Split

Vaillant mono da iç ünite bir de dış üniteden oluşturulan A sınıfı enerji tasarrufu sağlayan, Tam bir çevre dostu olan mono split R 410 A gazlı mono split klimalar tek mekan iklimlendirme de mükemmel çözüm, konfor sağlar.

Multi İnverter Split

Bir diğer vaillant multi ınverter modelimiz bir dış ünite ile birden fazla mekanın klima ihtiyacı sağlanmak istendiğinde harika bir seçim sunar. %34’e varan elektrik, enerji tasarrufu sağlıyor. Vaillant Multi Inverter Plus klimalar özellikle iş yerleri veya dublex dairelerde üstün performansı ile tek bir üniteden ihtiyaçlara cevap veriyor.

Multi Split

Vaillant Multi split de hemen bir yukarıda bulunan ınverter gibi birden çok mekanın klima ihtiyacına cevap verebiliyor olması göze çarpan özelliktir. Bir mekana birden fazla ünite montajı yapmak yerine bir ünite ile kolay çözüm sunan cihazdır.

 

1 Comment

  1. azra aytekin

    merhaba admin arama motorlarında bulamadığım içeriği burada buldum teşekkür ederim size sitenizi takip listeme aldım zaman zaman ziyaret edeceğim iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir