Vaillant Arıza Kodları

Öncelikle en çok, sık rastlanan arıza kodlarını paylaşmak istiyorum.

  • F 22: Cihazın kalorifer su basıncı düşmüş veya sürkülasyon pompası arızalanmıştır.
  • Çözümü: Kalorifer su basıncı kontrol edin. 1,5 bar düzeyine getirin. Hala F22 arızası alıyor iseniz teknik servisimize baş vurun.
  • F 28: Kombinize giriş yapan gaz vanaları kapalı olabilir veya elektrik şebeke voltajınız 220 Volt gelmiyor. Kombinin içerisinde bulunan gaz valfi arızalanmış olabilir.
  • Çözümü: Tüm kontrolleri yaptınız hala aynı arıza veriyor ise teknik servis çağırınız.
  • F 29: Kombinizin baca bağlantıları açılmış veya çıkmış olabilir.
  • Çözümü: Baca bağlantılarını gözden geçirin.

Farklı birçok amaç uğruna kullanılan ürünler genel olarak kaliteli markalarıyla ön plana çıkabilir. Kaliteyi aramak için öncelikle araştırma yapmanız önerilirken, sizlerin daha önce tercih etmiş olduğu markalarda kullanılabilir. Markalar arasında bulunan farklılık birçok kez sizler için değişim göstereceği için dikkate alarak ürünleri seçmeniz birçok avantajı da sizlere getirecektir. Vaillant markası kombi alanında dikkatleri üzerine çeken ve genel olarak tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kombilerin kalitesini bir kenara bırakarak sizlere sunulan destek hizmetleri ise markayla birlikte başlar. Kombi servislerinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmet ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı gösterecektir. Bu durumda her zaman doğru olduğunuza inanabilirsiniz.

Vaillant Kombi Servisi olarak sizlere birçok avantaj sunmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz kombiler bakımsızlık, sık kullanma, yanlış kullanma, parça bozukluğu gibi nedenlerden dolayı arızalanabilir. Bu durum kesinlikle kombinin kalitesiz oluşundan kaynaklanmaz. Bireylerin şans olarak tabir ettiği kelime ile arızalanmalar meydana gelebilir. Bu açıdan hemen bizleri arayarak destek isteyebilir, gerekli çalışmaları yapmamız için anlaşmalar sağlayabilirsiniz. Çalışmalarımızın arasında bulunan kombi servislerinde her zaman ürünlerin en iyi şekilde çalışması için ekip çalışanlarımız arıza tespiti yapacaktır. Arıza tespiti sonucunda ortaya çıkan problem hemen çözülmek üzere sizlere bildirilir. Sizlerde gerekli onayları verdikten sonra kaliteli ve alanında uzman olan ekibimiz çalışmalara başlayacaktır. Bu durumda sizler, sürekli en iyi hizmeti alabilecek ve kombilerinizi kullanmaya devam edeceksiniz. Farklı birçok alanda ön plana çıkan kombileri kullanırken dilediğiniz gibi araştırmalar yapabilirsiniz. Farklı modeller ile oluşturulan kombiler her zaman sizlerin emrinde olacaktır. Bizlerde sizler için vaillant Kombi çalışmalarını geliştirerek sizlere en iyi desteği vermeye yönelik çalışmalar yapacağız.

Kombilerin önemi günümüzde birçok açıdan ön plana çıkabiliyor. Yeni yapılan binalar ve eski binalarda dahil olmak üzere neredeyse artık kombisiz ev kalmıyor. Tasarruf ve sunduğu avantajlar ile kullanılan kombilerin kurtarılması, iş yapılması için servis gereklidir. Hemen servisimizi aramak için internet üzerinden telefon numaralarına ulaşabilir, gerekli görüşmeleri sesli veya yüz yüze yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Bizler, sizlere her zaman destek ve hizmet vermeyi sürdüreceğiz.

Posted in:
Articles by
Published:

1 Comment

  1. UFUK TEMİZKAN

    Merhaba, 2004 model VUW TR 242/2-5 R2 kombim son günlerde ateşleme yaparken ortadaki sarı arıza ışığı yanıyor. Kombi çalışıyor, info düğmesine bastığımda 5.4 hata mesajı alıyorum. Bu ne anlama geliyor? Ne yapılması gerekiyor? Bilgi vermenizi rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir