Hakkımızda

Firmamız 2004 yılından bu güne 10 yıllık tecrubesi ile İstanbul avruba yakası geneline yayılmış servis ağımız sayesinde hızlı ve garantili hizmeti getiriyoruz.

10 yılldır edindiğimiz tecrubelerimiz ve eğitimli teknikerlerimiz sayesinde anında çözüm üretiyor, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Yine şirketimiz tüm şubeleri ile yedek parşa kullanımında asla yan sanayi parça kullanmaz. Tüm yedek parçalar 1 yıl garantili olup orjinal parçalardır.

Teknik ekibimiz kombi gibi tüm gaz yakıcı cihazlara bakabileme, müdahale edebilme, yetkisine Milli eğitim bakanlığınca eğitimden geçmiş ve belgelerini almış personellerdir.

Bilmenizi istediğimiz diğer bir önemli konu vaillant kullanıcılar için bilmesi gereken bir kaç teknik bilgidir. Lütfen servis çağırmadan önce aşağıda belirttiğimiz konulara dikkat ediniz.

Çalışmayan cihazlar için kontrol

1: Cihaz’a elektrik geliyormu ? pirizde elektrik varmı ? kontrol ediniz.

2: Su basınç saati, göstergeri 1 seviyesinin üzerindemidir ? eğer gösterge 0 ( sıfır ) ise 1,5 seviyelerine getiriniz.

3: Gaz vanası açık olduğuna emin olun, Vana kolu gaz borusu ile aynı hizada olmalıdır.

4: Evde diğer gazlı cihazları kontrol edin gaz geliyormu? sayaçtan kapalı olabilir.

5: Baca çıkışını kontrol edin en son uç tarafı kapanmış olabilir. Veya kombi üzerinden çıkış bağlantısı çıkmış olabilir.

Bizim hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olmak istiyor iseniz hemen bizi arayın.

2 Comments

  1. Ahmet

    Sayın Vaillant yetkilileri kombinizin ana kartlarında neden sık sık yanma meydana gelir? Elektrik dalgalanması diyeceksiniz. Ana kartlarınızda neden 250 v sigorta bulunur?bu sigorta hiçbir zaman çalışmaz.en fazla 240 v ta ana kart yanar

    • admin

      Ahmet bey, Firmamız özel kombi servisidir. Garantisiz olan vaillant marka kombiler için özel servis hizmeti veriyoruz. Sanırım bu sitemi vaillant yetkili servise yapmak istediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir